Vivotek video apsardzes iekārtas

Day/Night fiks IP videokameras
Krāsainās fiks IP videokameras
IP kupolu kameras
Vadāmās IP grozāmās kameras
IP ierakstīšanas iekārtas, serveri un datorprogrammas
Objektīvi
Korpusi
Vadības pultis, PoE, Wifi links

VIVOTEK Inc, tika dibināts 2000. gadā, šobrīd uzņēmums ieņēmis vadošo pozīciju IP video apsardzes jomā. VIvotek ir specializējies audiovizuālo komponentu un tīkla iekārtu integrēšanā, kur tiek izmantota augstas tehnoloģijas kodēšana (MJPEG, MPEG4, H.264). Produktu attīstības komanda izmanto modernas kodeks tehnoloģijas, lai attīstītu un radītu dažādus, jaunus multimediju komunikāciju produktus.

2006.gadā Vivotek uzņēmums tika novērtēts Taivānas biržā. Tika uzsākta plaša produktu pārdošana visā pasaulē. Uz doto brīdi ir attīstījies plašs piegādātāju tīkls vairāk nekā 70 valstīs. Lai turētos līdzi pārdošanas tempam, 2008.gadā tika atvērta Vivotek ASV nodaļa Kalifornijas štatā.

Vivotek produktiem ir dažādi kvalitātes standarti, kā piemēram, TL9000,TÜV ISO14001, RoHS, WEEE, IECQ HSPM QC 080000, kā arī tie ir ieguvuši vairākas produktu attīstības balvas visā pasaulē.

VIVOTEK preču zīmes video iekārtu oficiālais pārdevējs Ecomatic, piedāvājot mūsdienīgus IP video risinājumus un aktīvu tehnisku atbalstu.