Par firmu  
  Jaunumi  
  Partneri  
  Ecomatic.eu  
RUS   Saita karte ]
 
 
 

Aizsargfiltri ar atgriezenisko skalošanu JUDO

SIA „Ecomatic Latvija” ir oficiāls firmas JUDO Waseraufbereitung GmbH (Vācija) pārstāvis. Šī firma ir viena no lielākām sadzīves un rūpniecisko ūdens mehānisko attīrīšanas un ūdens sagatavošanas iekārtu ražotnēm.

Galvenā filtru JUDO īpatnība ir unikāls (patentēts) atpakaļ skalošanas mehānisms, kura pamatā ir punktuāls rotācijas princips un kurš dod iespējas veikt efektīvu filtrējošā tīkla attīrīšanu bezkontakta veidā, bez ūdens piegādes pārtraukšanas, vienlaicīgi veicot novērošanas stikla attīrīšanu.Standarta filtrācijas tīkla šūnas izmērs ir 0,1 mm. Šūnas izmērs pēc filtrācijas tīkla speciālā pasūtījuma ir 0,03mm, 0,32mm, 0,5mm (bez sudraba pārklājuma). Ūdens temperatūra - līdz 30ºC (priekš JRSF-HW - līdz 85ºC), spiediens darba režīmā – 10 un 16 bar. Spiediena zudums pie atpakaļ skalošanas mazāk par 0,2 bar.Filtru JUDO galveno modeļu filtrācijas tīkli ir pārklāti ar sudrabu. Tas garantē maksimālu pasargāšanas līmeni no baktērijām. Dažādu modeļu JUDO filtri var būt aprīkoti ar dažādu komplikācijas līmeņu automātiskās kontroles un vadības ierīcēm: spiediena reduktoriem, atpakaļgaitas vārstiem, manometriem, taimeriem u.c.

Firmas JUDO produkcija ir sertificēta pēc standarta ISO 9001. Judo filtri ir atestēti attiecīgi standartiem DVGW, DIN, TÜV.


 
Ecomatic Latvija SIA
Bērzaunes iela 13/1
LV-1039 Rīga, Latvija
Tālr.: +371 673 177 20
Fakss: +371 672 909 80
E-pasts: eco@ecomatic.lv