Par firmu  
  Jaunumi  
  Partneri  
  Ecomatic.eu  
RUS   Saita karte ]
 
 
 

Gāžu detektēšanas iekārtas

Gāzes detektori Honeywell Analytics 
Kompānija Honeywell Analytics ir viens no vadošajiem ražotājiem pasaulē, kas rāzo gāžu detektēšanas iekārtas uz optisko, katalītisko un elektroķīmisko sensoru bazes. Visi sensori ir izgatavoti pēc pašu izstrādātajām patentētajām tehnoloģijām. Honeywell Analytics ražo stacionāras un pārnēsājamas gāžu detektēšanas sistēmas.

Pārnēsājamie gāzes detektori BW Technologies 
Pārnēsājamo gāzes detektoru pasaules lielākais ražotājs BW Technologies pieder koncernam Honeywell. BW Technologies ražo pārnēsājamus detektorus vienam un vairākām gāzēm, pēc izvēles ir pieejams plašs piederumu klāsts. Automātiskā testēšanas un kalibrēšanas stacija MicroDock II nodrošina detektoru ātru pārbaudi un kalibrēšanu, tādējādi samazinot uzturēšanas izmaksas.

Pielietošanas sfēras 
Gāžu detektēšanas iekārtu mērķis – aizsargāt cilvēkus un aprīkojumu visur, kur pastāv sprādzienbīstamu un/vai toksisku gāžu iekļūšanas gaisā risks.

Naftas, gāzes un ķīmiskā rūpniecība, naftas termināļi un glabātavas, ostas, rūpniecības uzņēmumi, kuģubūvetavas, lauksaimniecība, pārtikas ražošana, glābšanas un ugunsdzēsības dienesti, bruņotie spēki un tiesībsargājoši spēki, ūdensapgāde un kanalizācija, kalnrūpniecība, katlu mājas, degvielas uzpildes stacijas, tuneļi un pazemes autostāvvietas, medicīnas iestādes, u.c.

Pārnesājamie detektori plaši tiek izmantoti, lai nodrošinātu cilvēku un darbu veikšanas drošību naftas, ķīmijas, gāzes, pārtikas un citā rūpniecībā, būvniecībā, enerģētikā, transportā, medicīnā, kā arī glābšanas un ugunsdzēsības dienestos, bruņotajos spēkos un Jūras kara flotē, tiesībsargājošos spēkos.

Sertifikāti 
UL, ATEX, CSA, cUL, SAA, Inmetro, ГОСТ, CE, DMT, MED, ASB, Lloyds. Sertifikātu saraksts tiek pastāvīgi atjaunināts.

Garantija un serviss 
Ražotājs garantē produkcijas kvalitāti. Uzņēmums arī garantē uzstādīto iekārtu globālo servisu caur pilnvaroto pārstāvju tīklu un caur uzņēmuma reģionāliem servisa centriem.


 
Ecomatic Latvija SIA
Bērzaunes iela 13/1
LV-1039 Rīga, Latvija
Tālr.: +371 673 177 20
Fakss: +371 672 909 80
E-pasts: eco@ecomatic.lv