Par firmu  
  Jaunumi  
  Partneri  
  Ecomatic.eu  
RUS   Saita karte ]
 
 
 

Gāzu detektors „Sensepoint”

Skābekļa, degošu un toksisku gāzu gāzes detektors gāzveidīgas vides kontrolei iekštelpās vai atklātās vietās (degošas gāzes), tostarp potenciāli sprādzienbīstamā atmosfērā. Aprīkots ar pieslēgšanai gatavu savienojumu kārbu. Izeja: mV tilts vai mA signāls. Izmanto kopā ar kontroles ierīci „Honeywell Analytics”.
Sīkāk
   

Gāzu detektors „Signalpoint”

Gāzes detektors izmantošanai iekštelpās, tostarp potenciāli sprādzienbīstamā atmosfērā. Aprīkots ar pieslēgšanai gatavu savienojumu kārbu. Izeja: mV tilts vai mA signāls. Izmanto kopā ar kontroles ierīcēm „Honeywell Analytics”.
Nosakāmās gāzes: degošas gāzes, skābeklis, tvana gāze (oglekļa monoksīds), sērūdeņradis, hlors, amonjaks. Detektors-raidītājs aukstām telpām. ŠĶ displejs. Izeja: stan-darta signāls 4-20 mA. Darba temperatūra -50...+50 °C.

Sīkāk
   

Drošs pret dzirksteļošanas toksisku gāzu un skābekļa detektors Signalpoint Pro

Gāzes detektors pret dzirkstelēm drošā izpildījumā, ar augstu aizsardzības pakāpi pret apkārtējās vides ietekmes. Var izmantot sprādzienbīstamā vidē ar nosacījuma, ka to lieto ar attiecīgo dzirksteļū drošības barjeru vai galvānisko izolatoru. Detektoru var uzstādīt iekštelpās un ārpus telpām, kā arī vietās, kuras pakļautās regulārai mazgāšanai ar šļūteni.  Aprīkots ar gatavu pieslēgšanai savienojumu kārbu. Tiek konfigurēts ar magnētu caur LCD displeju un slēptajām pogām.
Var kontrolēt gāzes: O2, H2S, CO, SO2, NH3, NO2, H2. 
Tiek barots pa 2-vadu kabeli ar 4-20 mA rūpnieciskā standarta signālu, kas labi saskan kā ar jaunajām, ta arī ar rekonstruētajām gāzu atklāšanas sistēmām. Izeja: 4-20 mA signāls.
Sīkāk
   

Gāzu detektors Sensepoint XCD

Gāzes detektors ar LCD displeju. Nodrošina skābekļa, degošu un toksisku gāzu bīstamu koncentrāciju kontroli sprādzienbīstamajā vidē. LCD displeja trīskrāsu apgaismojums ļauj noteikt detektora statusu pat no tāluma. 
Detektors automātiski identificē pieslēgtu sensoru. Tiek vadīts ar magnētu caur LCD displeju, kas nodrošina tehniskās apkalpošanas darbu ātru izpildi bez „karstu darbu” organizācijas bīstamajās zonās.
Izejas: 2 programmējamās signalizācijas releju izejas, 1 programmējamais darbības traucējuma relejs, 3-vadu 4-20mA signāls, Modbus RS485 interfeiss (opcija).
Sīkāk
   

Gāzu detektors Sensepoint XCD RFD degošu gāzu sensoru attalinātai montāžai

Gāzes detektors ar LCD displeju. Paredzēts izmantošanai ar attalināti montējamiem degošu gāzu sensoriem sprādzienbīstamajā vidē. Sensoru var uzstādīt attālumā līdz 30 metriem no detektora. Pielieto kopā ar katalītiskā un infrasarkanā tipa Sensepoint XCD sensoriem, ar standartā tipa katalītiskiem sensoriem Sensepoint un augstās temperatūras izturīgiem sensoriem Sensepoint HT (līdz 150°C). LCD displeja trīskrāsu apgaismojums ļauj noteikt detektora statusu pat no tāluma. 
Tiek vadīts ar magnētu caur LCD displeju, kas nodrošina tehniskās apkalpošanas darbu ātru izpildi bez „karstu darbu” organizācijas bīstamajās zonās. 
Mērīšanas diapazoni: viegli uzliesmojošu gāzu sensoriem – 0-20% LEL līdz 0-100% LEL, infrasarkaniem CO2 sensoriem: 0-2% VOL.
 Izejas: 2 programmējamās signalizācijas releju izejas, 1 programmējamais darbības traucējumu relejs, 3-vadu 4-20mA signāls.
Sīkāk
   

Gāzu detektors Sensepoint XCD RTD toksisku gāzu un skābekļa sensoru attalinātai montāžai

Gāzes detektors ar LCD displeju. Paredzēts izmantošanai ar attalināti montējamiem toksisku gāzu un skābekļa sensoriem sprādzienbīstamajā vidē. Sensoru var uzstādīt attālumā līdz 30 metriem no detektora. Pielieto kopā ar toksisku gāzu un skābekļa sensoriem Sensepoint XCD un ar standartā tipa toksisku gāzu un skābekļa sensoriem Sensepoint. LCD displeja trīskrāsu apgaismojums ļauj noteikt detektora statusu pat no tāluma. Tiek vadīts ar magnētu caur LCD displeju, kas nodrošina tehniskās apkalpošanas darbu ātru izpildi bez „karstu darbu” organizācijas bīstamajās zonās. 
Izejas: 2 programmējamās signalizācijas releju izejas, 1 programmējamais darbības traucējumu relejs, 3-vadu 4-20mA signāls.
Sīkāk
   

Detektors Series 3000 MKII skābeklim un toksiskajām gāzēm

Toksisku gāzu un skābekļa detektors paredzēts darbam potenciāli sprādzienbīstamajā vidē. 
Tiek vadīts ar magnētu caur LCD displeju, kas nodrošina tehniskās apkalpošanas darbu ātru izpildi bez „karstu darbu” organizācijas bīstamajās zonās. 
Ļauj attālināti instalēt sensoru attālumā līdz 15 m no raidītāja. 
Tiek barots pa 2-vadu kabeli ar 4-20 mA rūpnieciskā standarta signālu, kas labi saskan kā ar jaunajām, ta arī ar rekonstruētajām gāzu atklāšanas sistēmām.
Sīkāk
   

Intelektuālais detektors raidītājs „Apex”

Detektors raidītājs izmantošanai naftas, gāzes un ķīmiskajā rūpniecībā. Plaša sprādzienbīstamu un toksisku gāzu adapteru izvēle. Raidītāja un detektora korpuss izgatavots no nerūsējoša tērauda AISI 316, kas ļauj izmantot ierīci agresīvā vidē un potenciāli sprādzienbīstamā atmosfērā. Iespējams veikt no vadības paneļa attālinātu (līdz 100 metriem) adaptera montāžu. Izejas: 2 programmējami signalizācijas releji, 1 programmējams atteices relejs, standarta signāls 4-20 mА.
Sīkāk
   

Infrasarkanais detektors „Searchpoint Optima Plus”

Infrasarkanais detektors sprādzienbīstamas gāzes noteikšanai. Noturīgs pret katalītisku indīgu vielu iedarbību. Piemīt liels atbildes ātrums, iebūvēta bojājumu pašdiagnosticēšana un viltus avārijas signālu atpazīšana. Izeja: standarta signāls 4-20 mА.
Sīkāk
   

Infrasarkanais detektors ar atvērtu traktu „Searchline Excel”

Detektors sprādzienbīstamu degošu gāzu mākoņu atklāšanai ar infrasarkano staru 5 – 200 metru attālumā. Ātras darbības, uzticams, iebūvēta pašdiagnosticēšana. Izeja: standarta signāls 4-20 mA. Modelis „Searchline Excel Cross Duct™” ir paredzēts izmantošanai ventilācijas kanālos ar platumu līdz 5 m.
Sīkāk
   

XNX universāls raidītājs

Universāls transmiters, kas ir saderīgs ar visiem Honeywell Analytics gāzes detektoriem. Iespēja uzstādīt sensoru lokāli pie detektora un attālināti. 
Viegli nolasāms daudzvalodu LCD displejs ar apgaismojumu. Pilnas konfigurēšanas iespēja ar neintruzīvu magnētisku pārslēdžu palīdzību.
 Izejas signālu izvēle (releji, 4-20mA signāls, Modbus RS485 interfeiss). Saskarne caur HART® protokolu standartajā komplektācija attālinātai diagnostikai/iestatīšanai. Iespēja izvēlēties barojošu strāvas signālu, barojamu strāvas signālu, vai izolētu 4-20 mA signālu atkarībā no elektrotīkla topoloģijas. Nodrošināta iespēja izmainīt izeju tipus, atbilstoši vajadzību un prasību izmaiņām nākotnē. 
Piemērots uzstādīšanai un lietošanai zonās 1 un 2.
Sīkāk
   

1 kanāla kontroles ierīce „Unipoint”

Gāzes detektora DIN-kontrolleris. ŠĶ displejs, gaismas un skaņas signalizācija.
Izejas: trauksmes relejs ar 3 programmām, 1 pārtraukuma relejs.
Ar kontroles ierīci „Unipoint" var izmantot visus „Honeywell Analytics” un citu ražotāju gāzes detektorus, ievērojot vispārējās prasības attiecībā uz barošanu.
Sīkāk
   

1 kanāla kontroles ierīce „Touchpoint 1”

Kontroles ierīce vienam gāzes detektoram. Šķidro kristālu displejs, gaismas un skaņas signalizācija.
Izejas: 2 programmējamie trauksmes releji, 1 atteices relejs, standarta 4-20 mА signāls.
Sīkāk
   

1 - 4 kanālu kontroles ierīce „Touchpoint 4”

1 - 4 kanālu gāzu atklāšanas sistēmas kontroles ierīce. Var izmantot autonomi vai kā lielākas sadalītas vadības sistēmas daļu. Šķidro kristālu displejs, gaismas un skaņas signalizācija. 
Izejas: programmējams trauksmes un atteices relejs, standarta 4-20 mА signāli, RS485 „Modbus”.
Sīkāk
   

Moduļu vadības sistēma „System 57”

Mikroprocesoru vadības sistēma gāzu atklāšanas sistēmas darba kontrolei.
Izejas: programmējamu trauksmes un atteices releju komplekti, standarta 4-20 mА signāli, RS232, RS422/485 „Modbus”.
Sīkāk
   
 
Ecomatic Latvija SIA
Bērzaunes iela 13/1
LV-1039 Rīga, Latvija
Tālr.: +371 673 177 20
Fakss: +371 672 909 80
E-pasts: eco@ecomatic.lv