Par firmu  
  Jaunumi  
  Partneri  
  Ecomatic.eu  
RUS   Saita karte ]
 
 
 

Aimetis Symphony™ - programmatūra, kas ir vērsta uz nākotni

Aimetis piedāvā trīs veidu licences programmnodrošinājumam Symphony™ (Standarta, Profesionālā, Uzņēmuma) – no vienkārša videoieraksta līdz sarežģītai video analītikai.

Nezinot šodien to, kādas vajadzības var rasties rīt, Aimetis ir radījis unikālu iespēju brīvai nomaiņai agrāk iegādātajam programmnodrošinājumam pret versiju, kas paver plašākas iespējas, pie tam apmaksājot tikai versiju izmaksu starpību. Tas novērš situāciju, kad, mainoties vajadzībām, agrāk ieguldītie programmnodrošinājumā līdzekļi izrādās „izmesti vējā”.

Symphony™ ļauj rādīt kustības ierakstu un pārvietošanos izdalītajās zonās, vienlaikus samazinot saņemtā videoieraksta apjomu par gandrīz 70%.

   
Lielākā daļa videoieraksta iekārtu un programmu fiksē visas izmaiņas, kas notiek kadrā (ēnas, koku svārstības no vēja, u.c.), kā rezultātā tiek ierakstīts liels apjoms nevajadzīgas informācijas.Videoieraksta apjoms ir minimāls, kas ļauj   Symphony™ programmnodrošinājums ļauj ierakstīt tikai pārvietošanos un kustību uzdotajiem objektiem (cilvēkiem, transporta līdzekļiem, u.tt.). Samazināt video arhīva glabāšanas izmaksas.

Symphony™ video analītikas iespēju pārskats

Spēja izveidot virtuālus vārtus. Ienākošo un izejošo objektu skaitīšana, trauksmes signāla pārraide un grozāmo kameru kontrole. Spēja atpazīt uz ielas apstājušos objektus ar ceļu satiksmi. Apsardzes iespēja žogiem un perimetram. Ļauj definēt kustībai aizliegtās zonas.
     
Spēja atpazīt atstātus priekšmetus Spēja izdalīt ceļu satiksmē cilvēkus un transporta līdzekļus un, ja nepieciešams, to uzskaite.td> Spēja noteikt aizliegto darbību - apstāšanās transportlīdzekļiem, cilvēku pārvietošanos.
Spēja veikt laika uzskaiti, kurā objekts atrodas kameras redzamības zonā. Spēja atpazīt kustību nepareizajā virzienā. Iespējama ienākošo un izejošo cilvēku uzskaite

Programmatūrai Symphony™ ir plašs pielietojums, pateicoties vienkāršam un ērtam lietotāja interfeisam, kas ļauj viegli izsekot dažādus notikumus.

Pastāv iespēja izdalīt uz videoieraksta patvaļīgus notikumus, ieturēt teritorijā iedomātas līnijas vai noteikt zonas, pēc kurām Symphony™ var atrast visas tajās notikušās objektu kustības un parādīt tās fotogrāfijās (rāmji A un B). Tas ļauj atbrīvoties no bezgalīgas video ieraksta ritināšanas atpakaļ, meklējot nepieciešamos kadrus.

Pamatojoties uz iegūto video ierakstu Symphony™ ļauj apskatīt atsevišķu objektu kustību un notikumus, kā arī sniedz žurnāla notikumu datus tabulu vai grafiskā veidā.


 
Ecomatic Latvija SIA
Bērzaunes iela 13/1
LV-1039 Rīga, Latvija
Tālr.: +371 673 177 20
Fakss: +371 672 909 80
E-pasts: eco@ecomatic.lv